آدرس

کشور انگلستان – شهر لندن

ارتباط آنلاین

شماره کارت

6037-9917-5974-4018
به نام شهدخت شهنیان

[contact-form-7 404 "یافت نشد"]

آیا می خواهید استخدام کنید؟

برای استخدام آسان می توانید شغل خود را آگهی کنید تا هزاران نفر برای شما درخواست ارسال کنند!

خریداری اشتراک وبسایت به صورت ريالی

کاربرانی که تمایل به خرید اشتراک فعالیت در وبسایت دارند، اما متاسفانه قادر به پرداخت ارزی ( پوند ) نیستند، می توانند از روش های مقابل برای پرداخت استفاده کنند.

در ابتدای صفحه و قسمت مقابل شماره کارت، جهت واریز وجه قرار داده شده است که شما می توانید به صورت کارت به کارت اقدام کنید.

همچنین لینک پرداخت آنلاین توسط درگاه زرین پال نیز برای شما درنظر گرفته خواهد شد که بتوانید به صورت آنلاین هزینه اشتراک مورد نظر خود را پرداخت کنید.

توجه داشته باشید، پس از پرداخت به صورت کارت به کارت یا آنلاین حتما به پشتیبانی خبر دهید و اطلاعات حساب کاربری خود را وارد کنید تا اشتراک مورد نظر برای شما فعال شود.


شماره کارت: ۶۰۳۷-۹۹۱۷-۵۹۷۴-۴۰۱۸
به نام شهدخت شهنیان

اشتراک اقتصادی برای کارفرمایان: 300,000 تومان

اشتراک حرفه ای برای کارفرمایان: 450,000 تومان

اشتراک اقتصادی برای کارجویان: 150,000 تومان

اشتراک حرفه ای برای کارجویان: 150,000 تومان

تمامی تعرفه های فوق معادل ریالی هزینه اشتراک فعالیت برحسب پوند می باشند و شما می توانید با مراجعه به صفحه خریداری اشتراک تعرفه ها و امکانات هر پلن را مشاهده کنید.

توجه داشته باشید که اگر قصد پرداخت از طریق درگاه آنلاین زرین پال را دارید، حتما مبلغ مورد نظر را در درگاه وارد کنید و سپس اقدام به پرداخت کنید.  مبلغ پرداختی شما باید مطابق مبلغ مصوب در سایت باشد!
همچنین اگر قصد پرداخت به صورت کارت به کارت را دارید، می توانید مبلغ مورد نظر  را واریز کرده و سپس تصویر فیش واریزی را نزد خود نگه دارید تا بعدا از طریق راه های ارتباطی برای ما ارسال کنید.

پس از پرداخت اطلاعات زیر را برای ایمیل زیر ارسال کنید:

نام و نام خانوادگی – آدرس ایمیل ثبت نامی در سایت – نقش کاربری ( کارجو یا کارفرما ) – نوع اشتراک + فیش واریز