سایت کاریابی برای ایرانیان مقیم در انگلستان و بریتانیا

سایت کاریابی آنلاین سورنا جاب

به سورنا جاب، اولین و بزرگترین وبسایت کاریابی آنلاین برای ایرانیان مقیم در انگلستان و بریتانیا خوشامدید. این وبسایت به تمامی فارسی زبان های مقیم در کشور های اروپایی مانند انگلستان و بریتانیا کمک می کند تا به آسانی شغل و کار مورد نظر خود را پیدا کنند و مشغول بکار شوند. همچنین کارفرمایان معتبر در سراسر این کشور ها می توانند به دنبال کارجویان مورد نظر خود در سورنا جاب جستجو کنند و شخص مورد نظر را پیدا کنند.

سایت کاریابی آنلاین سورنا جاب

سایت کاریابی آنلاین چیست؟

اکنون قصد توضیحات بسیار روانی را در خصوص اینکه سایت کاریابی آنلاین چیست؟ را خدمت شما ارائه کنیم. همانطور که می دانید سورنا جاب یک وبسایت کاریابی آنلاین است و تعریف وبسایت کاریابی آنلاین نیز به آن مرتبط می باشد بنابراین بهتر است به آن بپردازیم.
به یک بستر آنلاین که هر شخصی در هر جای دنیا بتواند به آن دسترسی داشته باشد به طوری که مشاغل مختلفی را از کارفرمایان مختلف ارائه می کند تا کارجویان مختلف بتوانند از آن استفاده کنند تا شغل مورد نظر خود را پیدا کنند یک وبسایت کاریابی آنلاین گفته می شود. در ادامه بیشتر با این موضوع آشنا خواهید شد.

سورنا جاب
سورنا جاب

چرا از سورنا جاب استفاده کنیم؟

همانطور که ممکن است با سورنا جاب آشنایی داشته باشید. این وبسایت در سال 2022 افتتاح شده است و حمایت رسمی پیج اینستاگرامی ایرانیان لندن برخوردار است. از این رو تمامی چند صد هزار نفری که در پیج ایرانیان لندن به دنبال کار و کارجو میگردند، از وبسایت سورناجاب استفاده می کنند.

همچنین این وبسایت با توجه به طراحی خاص و کاربر پسند، و در اختیار قرار دادن اپلیکیشن ها در نسخه های مختلفی برای کاربران اندروید و آی او اس، توانسته است دسترسی بسیار آسانی را در اختیار کاربران قرار دهد تا بتوانند به آسانی خدمات مورد نظر را دریافت کنند.

در سورنا جاب هزاران شغل مختلف در دسته بندی های مختلف به صورت کاملا حرفه ای توسط کارفرمایان مختلف درج شده است که افراد کارجو می توانند به آسانی اقدام به درخواست استخدام یا کار کنند. قابل ذکر است که تمامی مشاغلی که درج میشوند توسط کارفرمایانی درج می شوند که قبل از اینکه بتوانند شغلی را در سایت قرار دهند باید احراز هویت شده باشند.

از این تمامی کارجویان و کارفرمایان موجود در سورنا جاب حقیقی هستند و اطلاعات هویتی آن ها کاملا تایید شده است.

سورنا جاب
در سورنا جاب مشغول بکار شوید

چگونه در سورنا جاب فعالیت کنیم؟

برای شروع فعالیت در سورنا جاب کافی است در این وبسایت ثبت نام کنید.
ثبت نام در سورنا جاب بسیار آسان است. در مرحله اول کافی است بر روی دکمه ثبت نام موجود در وبسایت کلیک کنید. سپس در صفحه ای که ظاهر می شود باید ایمیل و رمز عبور خود را وارد کنید. پس از وارد کردن این اطلاعات ثبت نام شما انجام میشود. اما باید در ادامه پروفایل خود را تکمیل کنید. ( توجه داشته باشید که در مرحله ثبت نام باید نقش کاربری خود را انتخاب کنید، مانند کارجو یا کارفرما؟ )

سپس به تکمیل پروفایل خود اقدام میکنید. هرچقدر اطلاعات پروفایل شما کامل تر باشد شانس استخدام شما نیز بیشتر خواهد بود. از این رو پیشنهاد میشود حتما پروفایل خود را بهمراه تصویر شخصی قرار دهید. و اگر روزمه ای دارید آن را در قسمت CV آپلود کنید تا بتوانند بهتر شما را به عنوان یک کارجو بشناسند.

اما اگر کارفرما هستید به همین ترتیب نیز باید عمل کنید.
به عنوان کارفرما ثبت نام میکنید و پروفایل خود را تکیمل میکنید. سپس بعد از تایید از سوی مدیریت می توانند بسته اشراک فعالیت خریداری کنید و در سایت کاریابی سورنا جاب اقدام به درج شغل کنید.

ارسال دیدگاه